Kıbrıs Türk Görmezler Derneği’nin araba piyangosu talihlisi Güzelyurt’tan

682

Kıbrıs Türk Görmezler Derneği’nin araba piyangosu talihlisi Güzelyurt kazasında ikamet eden Ramadan Karabekir oldu.

Talihli numara: 04131

Kıbrıs Türk Görmezler Derneği kuruluş tarihinden bu yana 42 yıldır büyük bir başarı ile düzenlediği araba ve zengin elektronik beyaz eşya piyangosunun en büyük ikramiyesi olan Fiat Egea Sedan salon aracı Güzelyurt, Bostancı Köyü kazasında ikamet eden emekli memur Ramadan Karabekir 04131 numaralı piyango bileti ile kazandı.

Talihliye aracı Kıbrıs Türk Görmezler Derneği Genel Merkezi önünde düzenlenen törenle Dernek Başkanı Derviş Yücetürk tarafından teslim edildi.

“Halkımız yoğun ilgi ve destek gösterdi”

Kıbrıs Türk Görmezler Derneği Başkanı Derviş Yücetürk, tam donanımlı göz hastanesi inşası ve görme engellilerin eğitimi yararına düzenlenen piyango çekilişlerinde 30 adet araba ve zengin elektronik beyaz eşyanın yer aldığını belirtirken, “Piyango biletlerinin halkımızın yoğun ilgi ve destekleri ile büyük çoğunluğu satılmış olup 206 bin TL brüt hasılat elde edilmiştir.” dedi.

Gösterilen yoğun ilgi karşısında duyduğu memnuniyeti ifade eden Kıbrıs Türk Görmezler Derneği Başkanı Derviş Yücetürk, “Piyango biletlerinin çoğunluğunun tüketilmesine katkı koyan; başta duyarlı halkımız olmak üzere, okullara, belediyelere, Kıbrıs Türk Barış Kuvvetlerine, Güvenlik Kuvvetlerine tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz.” diye konuştu.

HABER: MİNE ÖZLEM GÜNDÜZ

Paylaş